Więcej

Mid

Copywriter / Content Designer

Jesteśmy agencją technologiczną, która kompleksowo wdraża produkty technologiczne dla startupów oraz dużych i średnich firm. INDIGITAL powstało z pasji do wdrażania rozwiązań technologicznych wspierających biznes. Stawiamy na synergię środowisk, aby pomagać naszym Klientom rosnąć i realizować założone cele.
Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Content Designer/Digital Content Specialist, której/którego podstawowym celem będzie tworzenie koncepcji, strategii i egzekucja contentu w projektach i produktach, które realizujemy.

Pełen etat

B2B/UZ

Wymagania

Szukamy osoby, która:

ma mininimum 2 lata doświadczenia w pracy w zespole kreatywnym

posiada udokumentowane doświadczenie w tworzeniu kompleksowych treści dla dużych serwisów i produktów digitalowych

realizowała podobne działania w ramach agencji: marketingowej, reklamowej, czy PR-owej lub jako freelancer

ma naturalną umiejętność pisania angażujących tekstów, dostosowanych do różnych kanałów komunikacji oraz potrafi odpowiednio dobrać content graficzny do koncepcji i treści

zna (przynajmniej) podstawy UX writingu

potrafi wymyślać unikalne i pomysłowe rozwiązania kreatywne, które wyróżniają się na tle konkurencji

potrafi pracować zespołowo na styku zespołów UX, Creative, Development oraz w pracy z klientem

Obowiązki

Zakres obowiązków

codzienna współpraca z działami UX/UI w pracy nad rozwojem produktów wewnętrznych i zewnętrznych

research i analiza potencjalnych rozwiązań contentowych i kreatywnych dla docelowych klientów

tworzenie treści do dużych projektów webowych oraz ich wdrażanie przez platformy CMS i w narzędziach typu Figma

consulting z klientami podczas warsztatów i spotkań

Benefity

Benefity

Pakiet sportowy

Cenimy zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, dlatego oferujemy atrakcyjny pakiet sportowy.

Międzynarodowe projekty

Będziesz miał(a) okazję uczestniczyć w międzynarodowych projektach, które pozwolą Ci na poszerzenie horyzontów i zdobycie bezcennego doświadczenia.

Płaska struktura

Stawiamy na płaską strukturę organizacyjną, która sprzyja otwartej komunikacji, szybszemu podejmowaniu decyzji i większej autonomii pracowników.

Dołącz do nas

Twoje imię*

Twój e-mail*

Załącz CV* (max 5mb)

Przeciągnij i upuść plik tutaj